Lid worden?

 

Doe mee!

U kunt als kennismaking maar liefst 4 weken zonder kosten meespelen met onze vereniging. Pas daarna beslist u of u lid wilt worden. Omdat u tijdens de kennismakingsperiode nog geen lid bent, is het echter nog niet mogelijk om deel te nemen aan officiële wedstrijden. Uiteraard kunt u wel aan alle andere verenigingsactiviteiten deelnemen.

 

Gedurende de kennismakingsperiode kunt u gebruik maken van ballen van onze vereniging. Als lid bent u elke dinsdag en donderdag van 19.00 tot 21.30 uur welkom op de trainingsavonden. U beslist uiteraard zelf wanneer u komt. Op de trainingsavonden wordt telkens via loting bepaalt wie tegen wie speelt, zodat u steeds met en tegen andere leden speelt. In de winterperiode kan door de leden tevens op de vrijdagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur gespeeld worden

 

Verder kunt u desgewenst deelnemen aan de zomeravond- en/of de winteravondcompetitie tegen teams van andere clubs uit Zuid- en Midden

Limburg (afdeling 16 van de Nederlandse Jeu de Boule Bond).

 

Het deelnemen aan competitiewedstrijden is uiteraard niet verplicht. U kunt ook alleen recreatief spelen tijdens de trainingsavonden. Alle leden krijgen clubkleding, bestaande uit een poloshirt en een jack, in bruikleen van de vereniging..

     JBC de But Sportcentrumlaan 32 6136 KX Sittard tel. 046 4580377
Voor informatie over privacy klik hier.